Aktuality 2009
Regionální finále ABL jednotlivců

Holky z naší školky (jinak řečeno známé z naší herny) ovládly jihočeské regionální finále jednotlivců podzimní části Amatérské bowlingové ligy mezi ženami a obsadily kompletní stupně vítězů!! Gratulujeme !!

Osmičlenné finále, které se uskutečnilo 11.ledna v Č.Krumlově, začalo kvalifikací a pokračovalo play-off utkáními. Přes síto bojů se holky přenesly nejlépe ze všech a obsadily první tři místa v pořadí Helena Spilková, Ivana Svačinová a Marie Frýbortová. První dvě si vybojovaly právo účasti na republikovém finále, které se koná v sobotu 17.1.2009 v bowling centru Luka v Pardubicích.

Hráči známí z naší herny měli zastoupení i v mužském finále, ale tolik se jim nedařilo. Tomáš Hobizal skočil již v kvalifikaci, Ota Frýbort vypadl v prvním kole play-off.

Podrobnosti si můžete prohlédnout na webu ABL.