Aktuality 2009
4.bowlingový turnaj jednotlivců 2009

Krásné počasí zřejmě nepříznivě ovlivnilo účast na 4.bowlingovém turnaji jednotlivců O pohár hotelu Trilobit 2009. Zato výkony byly k vidění nádherné a jednoznačně dominovala Hanka Bazalová.

Dosud nejmenší účast v letošním ročníku ani náhodou neznamenala, že by bylo nějak jednoduché získat body. Právě naopak, k vidění byl nejlepší letošní nához a hned sedm průměrů nad 170 bodů. H.Bazalová prošla dnešním turnajem jako nůž máslem, vedla od svého prvního pokusu a kromě vítězství si odvezla i cenu pro nejlepší ženu turnaje a také cenu za nejvyšší nához dne 227 bodů, který je i prozatím nejvyšším náhozem letošního poháru. Druhá příčka patří V.Šlajsovi, který tak napravil zaváhání z minulého turnaje. Třetí M.Čikeš byl nejblíže k dosažení šťastného čísla dnešního dne. H.Prokešovi nevyšla hra na druhé dráze a tak mu patří bramborová medaile. Pohár za páté místo vybojoval L.Záruba.

Vítězství v dnešním turnaji vyneslo H.Bazalovou také do čela průběžné tabulky se ziskem 24 bodů. M.Čikeš a V.Šlajs dnes také bohatě přispěli do své bodové sbírky a jsou na druhém a třetím místě s 22 body. Na čtvrtém a pátém místě s dosaženými 19 body jsou dnes šestá M.Frýbortová a do dnešního dne vedoucí P.Krištofová, které se vůbec nedařilo a nebodovala.

Do Klubu 200 dnes byly jen dva zápisy. Podruhé se do tabulky zapsala H.Bazalová (227 bodů) a také S.Kaisler (202 bodů). Cena za Šťastné číslo, kterým dnes byl nához 193 bodů svého majitele nenašla. Titul Paroháče dne premiérově získala S.Dvořáková za 8 splitů.